Hizmetlerimiz

Firma Araştırma

Halihazırda çalıştığınız veya birlikte çalışmayı düşündüğünüz firmanın iş yapabilme gücü, piyasadaki itibarı, firma geçmişi, güvenirliği ve daha birçok bilgileri "Ankara Dedektiflik Bürosu" sizin adınıza araştırır.

Boşanma Ve Velayet Davaları

Eşler arasındaki kusur oranının tespiti ve araştırılması, buna bağlı olarak müşterek çocuklarınızın velayeti konusunda haklılığınızın ispatına dair bilgi ve delilleri "Ankara Dedektif Bürosu" araştırır.

Kayıp Şahıs Araştırmaları

Uzun süredir haber alamadığınız bir yakınınız hakkında "Dedektif Ofisi araştırma hizmetleri" kapsamında yardımcı olur.

Eş Takibi

Eşiniz sizinle olmadığı zaman vaktini nerelerde kimlerle geçiriyor, varsa birlikte olduğu kişi veya kişilerle ilişki durumu nedir, sadakatinden emin olmak, kafanızdaki kuşkulara bir nokta koymak için "Ankara Dedektif Ofisi" yanınızda.

Evlilik Öncesi Araştırması

Karşınızdaki kişiyi çok iyi tanımanız ve size kişilik olarak uygun olup olmadığını anlamanız gerçekten çok güçtür. Sizin için evleneceğiniz şahsı araştıralım

İcra Takibi için Adres Tespiti

Bir alacaklının borçlusuna ulaşamaması durumunda icra işlemlerinin sonuç bulması için gereken adresin bulunması

Kişi Takibi ve Araştırması

Kişinin geçmişini, sizden önceki yaşantısını, arkadaşlık bağlarını, çevresini, kötü alışkanlıklarını ve gittiği mekanları profesyonel dedektiflerimiz sayesinde öğrenebilirsiniz.

Marka ve Patent Koruma

Markaların gerçek sahiplerini araştırma, sahte ürünlerin üretim ve satış noktalarının tesbiti gibi konularda profesyonel dedektif arkadaşlarımızdan yardım alabilirsiniz.

TOP web tasarım izmir