Eş Takibi

Eşiniz sizinle olmadığı zaman vaktini nerelerde kimlerle geçiriyor, varsa birlikte olduğu kişi veya kişilerle ilişki durumu nedir, sadakatinden emin olmak, kafanızdaki kuşkulara bir nokta koymak için "Ankara Dedektif Ofisi" yanınızda.

Eşinize karşı bir güzvensizliğiniz yada hayatında birisinin olduğu konusunda kuşkularınız’mı var? Sizi aldattığını mı düşünüyorsunuz? Günün muhtelif saatlerinde telefonunuzu açmıyor’mu? Sürekli iş veya farklı bahanelerle evinden uzakmı? Eşinizin son günlerdeki davranışları rutin’in dışında’mı?, kadın yada erkek olsun son günlerde cep telefonu sürekli ekseninden ayrılmıyorsa ve telefonu devamlı sessizde ise, her fırsatta gözü telefonunun ekranından ayrılmıyorsa, mutfağa, banyoya, telefonuyla gidiyorsa, türlü bahanelerle dişarı çıkma arzusunda ise, son zamanlarda size karşı ilgisi azalmış sizin sohbetlerinize katılımı azalmış, ve hatta sözlerinizi anlamadan cevap veriyorsa, kıyafetlerine özellikle de iç çamaşırlarına daha bir özen gösteriyor ise “Ankara Dedektiflik Bürosu” ile irtibata geçmenizde fayda görüyorum. Şunu da belirtmek isterim: hiçbir kadın yada erkek evlenirken partnerini aldatmak yada boşanmak düşüncesiyle nikah masasına oturmaz gerek evlilikteki momotonlaşma gerek dışarıda bulduğu bir heyecan eşlerin biri birinden kopmasına ve uzaklaşmasına neden olur bu durumun sonucunda sıklıkla aldatmalar başlar, işler dahada karmaşık hale gelmeden ve aldatılan taraf daha fazla zarar görmeden konuya somut bir netlik kazandırmak belkide aldatan tarafın bir rüyadan uyanmasını, kendine gelmesini sağlayacaktır, yapılan hatanın sevdiği insanlara nasıl bir zarar verdiğinin farkına varılması noktasında etkili olacaktır. Meslek hayatım boyunca edindiğim tecrübelerden biride aldatmayı kanıtlayacak nitelikte bir resim yada video kaydı olmadan aldatanın aldatılanı şizofreni hastası olarak suçladığı sıkça karşılaştığım bir durumdur. Kafanızdaki kuşkuları biz netleştirelim. 1991 yılından bu yana, aradan geçen onca yıllık mesleki tecrübemiz ve günümüzün getirdiği teknolojileri de kullanarak Dedektiflik Ofisi bireysel dedektiflik kapsamında size “Eş takibi” konusunda destek oluyor. Detaylı bilgi için bizimle irtibata geçiniz.

EŞ TAKİBİ

EŞ TAKİBİNE NEDEN GEREK DUYULUR ?

Günümüzde tekolojinin ilerlemesi ile eşler arasındaki sadakatsizlikler sıklaşmaya başladı. Bu gelişime paralel olarak eşler arasında şüpheler de artmaya, sadakatsizlikler ve zinalar da çoğalmaya başladı. Araştırmalarım sırasında eşinin dışında birden fazla ilişkisi olan şahıslarla çok fazlasıyla karşılaştım. Bu çok eşliliğe erkekler kadar olmasa da kadınları da dahil etmek yerinde bir tespit olur.

Hal böyleyken "Eşim Beni Aldatıyor mu?" şüphesi eşleri bir müddet kendi imkanlarıyla konuyu "araştırma ve takip" çalışmalarına yönlendirir. Zira içindeki bu kuşku gece gündüz kafasını meşgul eder, bir an önce sonuçlandırmak için giriştiği mücadele çoğu zaman sonuçsuz kalır. İşte bu aşamada konuyu çözmek sonuçlandırmak adına gerek internette gerekse de çevresinde yaptığı araştırmalar sonucunda "Ankara Dedektiflik Bürosuna" ulaşmış olur.  "Sadakatsizlik şüphesi" üzerine ofisimize yapılan müracaatların çok önemli bir bölümü "Dedektiflik bürosu" çalışması neticelendiğinde bu şüphenin doğru olduğu video kayıtları, fotoğraflarla belgelenmiş oluyor.

EŞ TAKİBİ NASIL YAPILIR ?

"Ankara Dedektiflik Bürosu" uzun yıllardır pratikteki saha çalışmaları gerekse takip ettiği şahıslarla ilgili bilgi birikimi sayesine başvuruları tecrübesiyle değerlendirip, takip edilecek kişi hakkında yeterli bilgiyi kısa zamanda toparlayıp sahadaki çalışmasına başlar. "Eş Takibi" konusunda takip süremiz maksimum bir haftadır. Ancak çok istisnai durumlarda bu süre birkaç gün uzayabilir. Konuyla ilgili çalışmaya başlamadan önce yaptıgımız araştırmalar takibin hangi zamanda başlamasının daha olumlu sonuç vereceğini zaten belirliyor. Konuyla alakalı ön çalışma yapıldıktan sonra müracatçımızla bir kez daha görüşüp yapılan çalışmayla ilgili bilgi verip sürecin hangi tarihte başlayıp biteceğiyle alakalı görüşümüzü belirtir fikir teatrisinde bulunduktan sonra çalışmamıza başlarız. Bu çalışma sözkonusu şahsın evi ve ofisi dışında, yasalara uygun, umuma açık alanlarda devam eder. Belirlenen zaman içerisinde müracatçımızın yararına ve şüphesini doğrulayacak her türlü bilgi ve belgeye ulaşmak için elimizdeki her türlü teknolojik enstrüman ile takip ve tasarruf yapılır. Elde edilen bilgiler yine "Ankara Dedektif Bürosu" tarafından detaylı bir rapor halinde müracaatçımıza sunulur.

EŞ TAKİBİ ÜCRETLERİ / "DEDEKTİF ÜCRETLERİ"

Mesleğim konusunda çok uzun zamandır çalışıyorum. Tüm takip yöntemleriyle ilgili bilgi sahibiyim. Bir takibin nasıl yapılacağını en ince ayrıntısına kadar her türlü platformda tartışırım ve fikrimi savunurum, ama tek zorlandığım ve cevabını veremedigim konu "Dedektif Ücretleri" konusudur. Nedeni ise her takip edilecek kişi için rakamın değişken olmasıdır. Bundan dolayı telefonda "Eş Takibi Ücreti" verebilmem mümkün değildir. Aslında telefonda hiçbir bilgi almam ve karşımdaki kişininde bu yönde detay vermesini de istemem. Herkese her bilgi verilmez. Size de tavsiyem birebir görüşme olmadan ne kendiniz hakkında ne de  takip ettireceğiniz kişi hakkında bilgi vermemeniz.

"Eş Takibi" konusunda "Özel Dedektif" ihtiyacı duyduğunuzda ilk önce telefonla irtibat kurunuz. Bu konuşma sırasında önceliğiniz karşınızdaki "Dedektif" nasıl biri, sizin vereceginiz işi gerçek anlamda yapabilecek kapasiteye sahip mi, yeteri kadar tecrübeli olup olmadığı olsun. Eğer kanşınızdaki "Özel dedektif" ten yeteri kadar güven aldıysanız yüzyüze görüşme için randevu alın. Ön görüşmeyi yüzyüze yaparken şahsa bir güven duyduysanız ve takibi profesyonelce yapabilecegine kanaat getirdiyseniz diğer aşamaya yani "Dedektiflik Ücretleri" konusunda bilgi almak amaçlı takip edilecek kişinin ortalama bilgilerini verin. Ücret bu aşamada belli olacaktır. "Ücret" konusunda anlaşma sağlandıktan sonra eşinizle ilgili varsa kullandığı aracın plakasını ev ve iş adreslerini verebilirsiniz. Kafanızda bir şüpheli var ise bunu paylaşmanıza gerek yok, çünkü profesyonel bir dedektif kafanızdaki şüpheli kişiyi kendisi bulur. Son olarak anlastığınız             "Özel Dedektiflik Firması" yetkilisi ile yapılacak işin türünü, süresini, işe başlama ve bitiş tarihini, anlaşılan rakamı, verilen peşinatın miktarını içeren bir sözleşmeyle iki nühsa şeklinde imzalanmalıdır.

Tüm bu önlemlere ve sözleşmeye rağmen belirlenen süre sonunda şüpheniz doğrultusunda çalıştığınız "Dedektiflik Bürosu" size bilgi vermedi ise veya eksik çalışma olduğuna inanıyorsanız veya dolandırıldığınızı düşünüyorsanız, elinizdeki sözleşmeyle bulunduğunuz yerdeki Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunun. Karşınızdaki dedektifin gerçekte işini yapıp yapmadığı cep telefonunun baz istasyonundan tutunda gün içerisinde eşinizin gezdiği oturup kalktıgı tüm MOBESE  güvenlik kameraları görüntülerinden kesinlikle ortaya çıkar.

DEDEKTİFLİK ÜCRETLERİ

Ücretlendirme kriterleri için onlarca etkenden sadece birine örnek vererek açıklamam daha isabetli olacak.

Aynı şirkette çalışan ve aynı binada oturan iki kişiyi ele alalım. Bunlardan biri söz konusu şirkette muhasebeci olsun. Muhasebeci bey sabah evinden çıkar aracına biner çalıştığı şirkete gider ve tüm mesaisini şirket içerisinde icra eder, belki öğlen yemeginde bir saat çıktığında belki de akşam mesai bitiminde şüpheniz doğrultusunda biriyle görüşür. "Dedektiflik Ücretleri" kapsamında birinci şahsın takibi belki iki saattir.

Gelelim ikinci şahsa: Bu kişi söz konusu şirkette Tıbbi Satış Mümessili olsun. Mümessil de aynı binadan çıkıyor ve şirketine gitmesine bile gerek yok. Çünkü onun işi tamamen dışarıdaki eczaneler, hastaneler, sağlık ocakları, doktor muayehaneleri vs. günde 200 km yol yapıp en az 30 yere uğruyor. Her girip çıktığı yere ekibimizden bir kişinin de girmesi gerekmektedir. Bu da en az 30 kişi demektir. Çünkü bir kişi ikinci yerde şahsın takibini ikinci kez yapmaz, yapamaz. Nedeni ise takip edilen şahısla göz teması ihtimali. Bu durumada muhasebeciyi iki kişi takip ederken Tıbbi Satış Mümessili 30 kişiyle daha zor şartlarda takip edilir.

Yukarıda izah ettigim gibi "Özel Dedektiflik Ücretleri" takip edilecek kişilerin mesai durumu, sosyal alışkanlıkları, çalıştığı büro ve evinin konumu  gibi birçok kriterin değerlendirilmesinden sonra belirlenir.

Arayan kişilere bu örneği vermeme rağmen yine de ısrarcı bir şekilde "Dedektiflik Ücretleri" hakkında bilgi edinmek isteyenlere ikinci bir anekdot anlatmak zorunda kalıyorum. "Kişi Takibinde" takibe konu şahsın sosyal alışkanlıkları da çok önemlidir. Mesela şahsın biri akşam mesai çıkışında ortalama bir kafede çayını kahvesini içerken, diğer şahıs masaisinin bitmesinin ardından start alıp gecenin tüm kalbur üstü eğlence mekanlarını sabaha kadar gezer ve bundan hoşlanır. İkinci şahsın her girdiği mekana ekibimin de girmesi gerekir. Bu değişken yaşam alışkanlıkları, mesai durumu göz önünde bulundurulduğunda "Ankara Dedektiflik Bürosu" olarak müşterimizle yüzyüze görüşmeden, konuyla ilgili gerektiğinde de ön çalışma yapmadan ne takip süresi belli olur ne de "Dedektif ücretleri".

TOP