Prensiplerimiz

PRENSİPLERİMİZ
YASALARA UYGUN ŞEKİLDE HAREKET ETMEK

Ankara Dedektiflik OfisiTürkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı bir çalışmayı kabul etmez. Firmamız Almış olduğu işlerin icrası esnasında hiçbir şekilde özel hayata müdahale sözkonusu degildir. Ayrıca kişilerin ve ailelerin özel hayatının gizlilik haklarına saygılı davranmaktadır.

GİZLİLİK İLKESİ

Ankara Dedektif Bürosu kurulduğu günden buyana yaptığı çalışmalarda müşterilerimizin hizmet konusu, kimlik, adres, telefon bilgilerini hiçbir zaman deşifre etmez, üçüncü şahıslarla paylaşmaz.

PROFESYONELLİK

Özel Dedektiflik Ofisimiz almış oluğu her iş ile ilgili detaylı plan ve iş programı yapar fizibilite raporu hazırlayarak konularında uzman arkadaşlarımız son teknoloji araç gereçlerle görevlerini güvenilir, hızlı, kaliteli ve gizlilikle yerine getirmektedir.

MEMNUNİYET

Ankara Özel Dedektiflik Bürosu; müracatçısının talepleri ve verdigi bilgiler doğrultusunda, sözkonusu çalışmayı maksimum performans ve gizlilikle yerine getirerek öncelikle müracatçısının haklarını koruyarak yararına olacak her türlü bilgileri edinmeyi hedef alır, Ankara Dedektiflik bürosu olarak üzerimize düşen görevi imkanların elverdigi ölçülerde başarı ile yerine getirerek, müracatçının mağduriyetlerini en kısa sürede çözümlemek adına sonuç odaklı çalışmayı ilke edinmiştir.

ÇALIŞMA BÖLGELERİMİZ

Ankara Merkezli Özel Dedektiflik Büromuz, Türkiyenin tamamında çalışma yapar, ancak gerek trafik konusunda gereksede bölgede çalışma itibarıyla aşına oldugumuz illerin başında “ antalaya dedektiflik bürosu, bursa dedektiflik bürosu, kayseri dedektiflik bürosu, mersin dedektiflik bürosu, adana dedektiflik bürosu, konya dedektiflik bürosu, eskişehir dedektiflik bürosu, balıkesir dedektiflik bürosu, gaziantep dedektiflik bürosu, kocaeli dedektiflik bürosu, trabzon dedektiflik bürosu, malatya dedektiflik bürosu “ olarak daha seri hizmet verir. Bu illerden yapılan müracatlar sonucu yaptıgımız başarılı çalışmalardan mütevellit bölgeye hakim arkadaşlarımızın olaya kanalize ve adapte olmasının etkisi tecrübeyle sabittir..

TOP